ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ

Úplata za vzdělávání (tzv. školné)

stanoveno za pololetí, platné pro školní rok 2024/2025

splatnost dle Vyhlášky č. 71/2005 Sb., o základním uměleckém vzdělávání - I. pololetí do 15.9.2024, II. pololetí do 15.2.2025.

Dle vyhlášky o základním uměleckém vzdělávání přestává být dítě žákem školy. Pokud není úplata za vzdělávání uhrazena ve stanoveném termínu a není dohodnutý na základě písemné žádosti (na email zuš) s ředitelem školy jiný náhradní termín, je to důvod k ukončení vzdělávání ze strany školy. Žádost se podává PŘED termínem splatnosti.

Ukončí-li žák vzdělávání v průběhu prvního nebo druhého pololetí školního roku, úplata za vzdělávání se nevrací. Poměrnou část úplaty za vzdělávání lze vrátit z důvodů hodných zvláštního zřetele, zejména zdravotních, po jejich doložení.

Pro rodiny ve finanční nouzi je možnost žádost o příspěvek z projektu www.darujmekrouzky.cz